Movies
Ratings
51
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
ThorRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0