Titles you rated
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5