Series
Ratings
41
Witch HuntRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5