Series
Ratings
120
All My Love For YouRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0