Movies
Ratings
50
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
My Scary GirlRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0