Movies
Ratings
190
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 2.5
Run-OffRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0