Titles you rated
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
9Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
ChampionRated ★ 0.5