Movies
Ratings
140
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 0.5
SplitRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 2.0