Series
Ratings
81
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 0.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 1.0
My Love Eun DongRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 3Rated ★ 2.0
My Little TelevisionRated ★ 1.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Twenty AgainRated ★ 1.5