Movies
Ratings
881
IncendiesRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
CreedRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0