Titles you rated
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Third CharmRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Idol RoomRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 4.5
ArgonRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
NonstopRated ★ 3.5