Series
Ratings
31
FingersmithRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
MRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 5.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Love Story in HarvardRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5