Titles you rated
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
WishRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
A Whisker AwayRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5