Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
IdolRated ★ 3.0
Okko's InnRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
A Dog's Way HomeRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 3.0