Titles you rated
DexterRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
School-Live!Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0- MonsterRated ★ 5.0
TsuritamaRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 5.0
Mushi-ShiRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Flower Shop Without a RoseRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The StrainRated ★ 3.5