Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0- After MidnightRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
MadlyRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0