Movies
Ratings
329
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5