Series
Ratings
115- K-ON!!Rated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Girls Band CryRated ★ 5.0
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.5- Pico~ぼくの小さな夏物語~Rated ★ 3.0
Laid-Back CampRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
Introduction to MineralogyRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0