Movies
Ratings
65
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
Definitely, MaybeRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
WickedRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0