Series
Ratings
24
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5