Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0