Titles you rated
ChefRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
VampiresRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.5
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 3.5
Eden LakeRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.0
Smile 2Rated ★ 3.0
The Advent CalendarRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5