Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
1978Rated ★ 0.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.5