Series
Ratings
15
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5