Movies
Ratings
20
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0