Movies
Ratings
617
Rumble in Hong KongRated ★ 4.0
Project SRated ★ 3.5
New Fist of FuryRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 3.5
Hand of DeathRated ★ 3.5
Dragons ForeverRated ★ 3.5
Mr. Nice GuyRated ★ 3.5
Dragon LordRated ★ 3.5
GorgeousRated ★ 3.0
Dragon BladeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.5- Little Big SoldierRated ★ 3.0
ThunderboltRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 3.5
Police Story 2013Rated ★ 4.5
Project A Part IIRated ★ 3.5
Looking for JackieRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.5