Series
Ratings
79
Producing NobutaRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5