Titles you rated
Queen MantisRated ★ 0.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 0.5
Melo MovieRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 0.5
Black KnightRated ★ 0.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5