Titles you rated
LIAR GAMERated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.0