Series
Ratings
251- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 2.5
- Secret RelationshipRated ★ 2.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Love Is a PoisonRated ★ 2.0
I-LANDRated ★ 1.5
The Tasty FloridaRated ★ 1.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 1.5- The Time of FeverRated ★ 2.5
- Jun and JunRated ★ 2.0
Love TractorRated ★ 2.0
Unintentional Love StoryRated ★ 3.0
His Man Season 1Rated ★ 2.5
Choco Milk ShakeRated ★ 2.0
Light on MeRated ★ 1.5- To My StarRated ★ 2.0
KinnPorsche The SeriesRated ★ 2.5
A Boss and a BabeRated ★ 2.5
Pit BabeRated ★ 2.0- Pornographer: Continued Spring Life Season 2Rated ★ 2.0
Pornographer - Spring LifeRated ★ 2.0