Movies
Ratings
81
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Marvin's RoomRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0