Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 1.5- 弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 0.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Iryu: Team Medical DragonRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 4.0
NCISRated ★ 3.5- NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
NCISRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0