Movies
Ratings
626
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Night FishingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 5.0- Soup Is Not FreeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0