Series
Ratings
108
Dear HeavenRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
God's QuizRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Smile AgainRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
Women of the SunRated ★ 3.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Nonstop 5Rated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0