Movies
Ratings
157- JoJo's Bizarre Adventure: Phantom BloodRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spring Bears LoveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Don't Hug Me I'm Scared 3Rated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.0
CloserRated ★ 2.0
PearlRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 4.0