Titles you rated
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
My NameRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0