Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Dumb MoneyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The FounderRated ★ 4.0