Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Burn the House DownRated ★ 2.5
Daddy is My ClassmateRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
VivantRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5