Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5