Titles you rated
SerendipityRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
All the Bright PlacesRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Cape FearRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0