Movies
Ratings
271
Pearl HarborRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 0.5
Midnight FMRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 2.5
Petty RomanceRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 1.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 0.5
Sin CityRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.0