Movies
Ratings
100
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0