Series
Ratings
114
The RookieRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.5
LeanneRated ★ 3.5- HungRated ★ 3.0
Running PointRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Mr. IglesiasRated ★ 3.5
Mr. IglesiasRated ★ 3.5
Mr. IglesiasRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.5- The Big Show ShowRated ★ 3.5
The Big Show ShowRated ★ 3.5
The CrewRated ★ 4.0
Quarterback Season 1Rated ★ 4.0
America's Sweethearts: Dallas Cowboys Cheerleaders Season 1Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
MonkRated ★ 3.0
MonkRated ★ 3.0