Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Reign Over MeRated ★ 4.0
BoulevardRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5