Movies
Ratings
1261
FrankensteinRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5
MariaRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
David Holmes: The Boy Who LivedRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Our Secret DiaryRated ★ 2.5
ElvisRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0