Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
People and MeatRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.5
JawsRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
ExposedRated ★ 2.5
The RoomRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5