Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Wait My YouthRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
60 Days InRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0