Movies
Ratings
1440
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
JulesRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 2.5
InfiniteRated ★ 0.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 2.5
The Art of Racing in the RainRated ★ 2.0
Leap YearRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 0.5