Series
Ratings
117
Emily in ParisRated ★ 2.5
Dash & LilyRated ★ 2.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
On My BlockRated ★ 2.5
Leaving NeverlandRated ★ 3.5
UploadRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
Little Fires EverywhereRated ★ 5.0
High FidelityRated ★ 5.0
VidaRated ★ 5.0
VidaRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MondayRated ★ 4.0
On Becoming a God in Central FloridaRated ★ 4.5
Tuca & BertieRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Sharp ObjectsRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0