Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0